קהל יעד

 

כלי נגינה של – קסם ירוק –  PercussionPlay Israel מתאימים לכל אדם באשר הוא, לכל גיל, כמעט לכל מצב גופני. כילדים, מתבגרים, נערים, מבוגרים, קשישים. מתאימים גם לעיוורים, לאנשים עם מוגבלות פיזית או על כיסא גלגלים. כמו כו, הם מתאימים לכל מקום: גנים ופארקים, ביתי ספר, נופש, מוסדות בריאות, חופים, עיריות, אדריכלי נוף, חינוך מיוחד, קיבוצים, מושבים, מוסדות טיפוליים, מתנ”סים ועוד. יש הנאה, עונג, סיפוק ותוספת חשובה לבניית ערך עצמי בנגינה והקשה בכלי המוזיקה שלנו בחוץ. 

גנים ופארקים

כלי המוזיקה שלנו מתאימים באופן טבעי למרחב הפתוח, לטבע, לפארקים
וגנים ציבוריים. זו מהותם. לעמוד בחוץ ולהזמין את המבקרים, המטיילים, העוברים והשבים
להתנסות ולחוות נגינה ספונטאנית לבד או עם בני משפחה וחברים. זה מרומם את מצב הרוח,
משובב את הנפש ויוצר אווירה קסומה ומרגיעה.

חינוך מיוחד

לא כל ילד מסוגל לטפס, להתנדנד או לרוץ. כלי הנגינה שלנו הם נגישים לבעלי
מוגבלויות והם יוצרים חוויית הצלחה מיידית. ילדים ונערים כל כך אוהבים לאחוז במקשים ולנגן,
בכיף, לתופף בהתלהבות ולהרגיש איך הפעילות היצירתית מעצימה ומרימה אותם.
מרגש לראות אותם נהנים, צוחקים, שרים. גם המורים והמדריכים אוהבים לספר סיפורים
באמצעות נגינה והקשה בכלי המוזיקה שלנו והמטפלים שמחים להשתמש בהם תוך כדי טיפול
בשל הערך התרפויטי שבהם.

ביתי ספר

תלמידים רבים נמשכים מאד למוזיקה. זו עובדה. הם בקיאים במוזיקה עכשווית, אוהבים לשיר ומתמצאים בעולם המוזיקה. כלי המוזיקה שלנו מחברים בין כישרונות, קולות ויכולות. איזה כיף. יחד לתופף, להמציא מנגינות ומקצבים ביחד, לתקשר באמצעות פעולה חווייתית ומלאת יצירתיות סוחפת.

מוסדות בריאות

הכלים המוזיקליים שלנו מתאימים ובעלי ערך רב בבתי חולים, במוסדות פסיכיאטרים, במוסדות שיקום. קחו רגעים יקרים של שקט, של מיקוד בצלילים ובמנגינות כדי לתת מרגוע וחיוניות לגוף ולנפש. לשים בצד את הדאגה, לעסוק במשהו חיובי וקסום. מוזיקה היא שפה של בריאות, של רגש, של המרוממות רוח.

חופים

זהו מקום מפגש כל כך ישראלי, משפחתי, חברתי. מציעים לכם לפנק את הציבור בכלי מוזיקה מדליקים. הנדפייפ למשל הוא כלי ייחודי שניתן לתופף עליו עם …. כפכפכי החוף.
כיף לכפכף!!!
פשוט לנקות אותם בברזיה לנער, ולנגן.

כל החופים: ים התיכון, ים המלח, כנרת, ים סוף

עיריות

אדריכלי עיר, מנהלי שפ”ע, מתכננים הם קהל יעד, שעובד איתנו באופן פורה. יש התלהבות ויש הבנה לכך שתושבים מחפשים דברים חדשים במרחבים הפתוחים. כלי המוזיקה שלנו מספקים להם הזדמנות נהדרת לבלות יותר בחיק הטבע, להתחבר על ילדיהם וחבריהם ולתת לעצמם זמן איכות מוזיקלי מקסים. נשמח למלא את הערים, המושבים, הקיבוצים ואת מרחבי המועצות בכלים העוצמתיים שלנו כדי לשדרג לתושבים את האינטראקציה והבילוי שלהם בחוץ. כלי הנגינה שלנו מהווים מוקד ל”עלייה לרגל” כי הם פשוט ממגנטים ומלכדים אנשים.

אדריכלי נוף

איזה כיף לעבוד עם קהל נפלא זה. אדריכלי הנוף קולטים מייד את הפוטנציאל, האיכות, העיצוב, הערך העכשווי והייחודי של כלי המוזיקה שלנו. אנו תמיד שמחים לשתף פעולה בתכניות של עיצוב גנים, שצ”פים, מרחבים ציבוריים של אדריכלי נוף.

נופש

איזה כיף לעבוד עם קהל נפלא זה. אדריכלי הנוף קולטים מייד את הפוטנציאל, האיכות, העיצוב, הערך העכשווי והייחודי של כלי המוזיקה שלנו. אנו תמיד שמחים לשתף פעולה בתכניות של עיצוב גנים, שצ”פים, מרחבים ציבוריים של אדריכלי נוף.

התייעצו עמנו על האפשרויות, נשמח לעזור לכם!

סגירת תפריט