כלל הקטגוריות

כלי נגינה למרחב הציבורי לכל אחד בכל מקום!

אז למה כלי נגינה למרחב הציבורי ? כולם שייכים ונהנים ממוזיקה, מה שהופך אותה לשפה אוניברסאלית ומגמשת. המוסיקה היא חלק חיוני בקיום האנושי ומשתלבת בחיי היומיום שלנו. עם זאת, ערכו יכול להיות מעבר להקשבה בלבד. יצירת מוזיקה היא צורת ביטוי נהדרת ויכולה להיות משהו עבור כולם ללא קשר לגיל או תרבות. יצירת מוזיקה בחוץ יכולה לעזור בטיפוח אהבה למוזיקה ולקהילה באמצעות יצירת קשר מוזיקלי ומציאת בסיס משותף. רצינו ליצור מנגנון שבאמצעותו אנשים יוכלו לשתף את קולם המוסיקלי, כדי להעיר, להחיות, ולטפח את האהבה הטבעית של יצירת מוזיקה בקרב אנשים בכל הגילאים.

קיבצנו את כלי הנגינה שלנו לקטגוריות על סמך האופן שבו הם משמיעים קולות.
לחץ על התמונות כדי לעבור אל דפי המוצר עם מידע נוסף

חצר מוזיקלית
פרחים מוזיקליים
כלי נגינה למרחב הציבורי
צינורות קול ופעמונים
כלי נגינה למרחב הציבורי
אירופונים
מתקני משחקה
פסנתר קרקע
מתקני מוזיקה
קסילופונים ומטלופונים
תופים
תופים
כלי מוזיקה למרחב הציבורי
אנסמבלים
כלי נגינה למרחב הציבורי
מרימבות

כלי נגינה למרחב הציבורי

מתקני שעשועים למשחק נמצאים בכל רשות ומוסד חינוכי. בשנים האחרונות נוספו גם גני כושר, וכעת המגמה החדשה היא כלי נגינה למרחב הציבורי ולמרחב הפתוח.
Percussionplay הוא היצרן המוביל בעולם של כלי נגינה למרחב הציבורי ולמרחב הפתוח. עם מבחר מגוון של כלי נגינה וכלי הקשה, אנו מחויבים להנגיש את הביטוי המוסיקלי לכולם, בכל מקום.
מוסיקה מצויה בכל תרבות ידועה, בעבר ובהווה והיא התפתחה להיות מרכיב בסיסי בחיי האדם. להבדלי גיל, מין, רקע אתני או לשוני אין מקום במוזיקה והמכשולים הקיימים בפעילויות אחרות המוגדרות על ידי יכולת מוטורית ונפשית נעדרים בכל הנוגע למוזיקה. המוזיקה היא שפה משותפת ומאחדת, חוצה מגדרים ומגזרים, וגילים. המוסיקה היא באופן טבעי השפה האוניברסלית ביותר העומדת לרשותנו ולכולם יש פוטנציאל ליצור מוזיקה. כלי הנגינה שלנו מהווים תוספות מושלמות וחדשני לכל מקום. כל הצלילים שמשמיעים הכלים המוזיקליים שלנו צלולים והרמוניים. כלי נגינה למרחב הציבורי מתאימים לכל הגילאים ואפשרים לילדים ולמבוגרים להבין כמה זה באמת משמח ליצור מוזיקה ביחד. אין צורך בניהול מוזיקלי, וכל שילוב של כלי הנגינה החיצוניים שלנו ניתן לנגן יחד בצורה הרמונית. המוצרים שלנו מביאים את הכיף והשמחה שיש בנגינה למרחב הפתוח.

אפשר לפנות אלינו בפרקושן פליי – קסם ירוק גנים מוזיקליים דרך האתר, במייל  info@pecussionplay.co.il או בטל’ 0524432116

כלי נגינה למרחב הציבורי מרחב הפתוח

סגירת תפריט