תופים

 

כל מה שקשור בהקשה ותיפוף – זה אנחנו, זו המומחיות הבולטת שלנו. התשוקה העיקרית שלנו.
אנו מציעים מגוון רחב של תופים חיצוניים עבור בתי ספר, מגרשי ספורט, גני שעשועים, משחקים, פארקים, גני מוסיקה או טיפול במוזיקה.
זה יכול להיות מעגל תופי ישיבה מסוג קייג’ון למתבגרים, מעגל תופי סמבה בצבעי הקשת לכל גיל, תופי באבל מנירוסטה בעלי הצלילים הענוגים…ועוד
אתם תופתעו ממגוון האפשרויות שאנו מציעים בתחום התיפוף במרחב הציבורי הפתוח.
התוף החיצוני הוא ללא ספק הכלי הוותיק ביותר בעולם, גליל חלול מכוסה בעור חיה או דלעת מיובשת, התוף הוא עוגן הקצב לאורך הדורות. הפריט הבולט במשפחת כלי הקשה. תופים באים בצורות וגדלים רבים וניתן להשתמש בו כמעט בכל סגנון וז ‘אנר של מוסיקה.

לחץ על התמונות כדי לעבור אל דפי המוצר עם מידע נוסף

תופים
תופי באבל
כלי נגינה במרחב הפתוח
טומבדורה
מתקן מוסיקאלי
קחון
מתקן מוסיקאלי
תופי קונגה
כלי נגינה למרחב הציבורי
דג'מבה
מתקן מוסיקאלי
קשת סמבס

תיפוף בחוץ  מוכר לאורך זמן רב. הוא שימש לעתים קרובות בטקסים דתיים, עזר לתקשר במרחקים ארוכים, בין שבטים. הלוחמים המובילים לקרב השתמשו בתופים בעת מלחמה והועסקו במשך אלפי שנים כדי להניע ולכוון לוחמים. במקור נעשה התוף מעורות בעלי חיים, תוף הפלסטיק הראשון drumhead הומצא בשנת 1956 ועכשיו נהנה מפופולריות בכל רחבי העולם. גוף התוף, המכונה הקליפה, הוא החלק המגביר את צליל הרטט כפי שהוא מהדהד בגוף. ידוע גם בשם ממברנופון, צליל התופים נוצר על ידי רטט שנוצר על ידי הממברנה או drumhead דרך הקשת ידיים או אובייקט אחר – לעתים מקל עם קצה מעוגל.

תיפוף בחוץ הוא עניין שהולך וגדל. קבוצות תופים מותקנות בחוץ ומפגישות בין אנשים המנגנים בפארקים ובגני שעשועים, ומעודדים ילדים ומתבגרים להתחיל להבין את המושגים של קצב.

האתגר עם תופים החיצוניים הוא קיבוע לצמיתות עם חסינות לכל מזג האוויר בעולם, תוך הבטחת תוחלת החיים ארוכה ושלימותם. זה נעשה על ידי שילוב של טכנולוגיות מודרניות וטכניקות הגמר הידניות. השילוב הטוב ביותר בבניית התוף החיצוניים הוא PVC ראש . התופים בחוץ מותקנים לעתים קרובות על בסיס בטון כדי להבטיח עמידות. הם יכולים להיות מותקנים בנפרד או בקבוצות בגדלים שונים. עם הצמיחה והפופולריות של מכשירי החוצות בשנים האחרונות, אנו מציעים עיצובים חדשים ומרגשים.

סגירת תפריט