קהל יעד

 

מתקני מוזיקה למרחב הפתוח - בכל מקום לכל אחד

מתקני מוזיקה למי? מתקני מוזיקה של – קסם ירוק –  PercussionPlay Israel מתאימים לכל אדם באשר הוא, לכל גיל, כמעט לכל מצב גופני. כילדים, מתבגרים, נערים, מבוגרים, קשישים. מתאימים גם לעיוורים, לאנשים עם מוגבלות פיזית או על כיסא גלגלים. כמו כן מתקני המוזיקה שלנו מתאימים לכל מקום ולכל אחד: מרחב הציבורי, גנים ופארקים, ביתי ספר, נופש, מוסדות בריאות, חופים, עיריות, אדריכלי נוף, חינוך מיוחד, קיבוצים, מושבים, מוסדות טיפוליים, מתנ”סים ועוד. יש הנאה, עונג, סיפוק ותוספת חשובה לבניית ערך עצמי בנגינה והקשה במתקני המוזיקה שלנו בחוץ ובמרחב הציבורי 

גנים ופארקים

מתקני מוזיקה זה ליין חדשני וממגנט שמתאים באופן טבעי למרחב הפתוח, לטבע, לפארקים
וגנים ציבוריים. זו מהותו. לעמוד בחוץ ולהזמין את המבקרים, המטיילים, העוברים והשבים
להתנסות ולחוות נגינה ספונטאנית לבד או עם בני משפחה וחברים. זה מרומם את מצב הרוח,
משובב את הנפש ויוצר אווירה קסומה ומרגיעה.

חינוך מיוחד

לא כל ילד מסוגל לטפס, להתנדנד או לרוץ. כלי הנגינה שלנו הם נגישים לבעלי
מוגבלויות והם יוצרים חוויית הצלחה מיידית. ילדים ונערים כל כך אוהבים לאחוז במקשים ולנגן,
בכיף, לתופף בהתלהבות ולהרגיש איך הפעילות היצירתית מעצימה ומרימה אותם.
מרגש לראות אותם נהנים, צוחקים, שרים. גם המורים והמדריכים אוהבים לספר סיפורים
באמצעות כלי הנגינה שלנו והמטפלים שמחים להשתמש בהם תוך כדי טיפול
בשל הערך התרפויטי שבהם. כלי הנגינה שלנו מחבקים את ילדי ונערי החנוך המיוחד ומעניקים להם חוויה של הצלחה. מתקני מוזיקה מוסיפים למוסד חינוך מיוחד מימד חדשני מחבר ומגבש.

ביתי ספר

תלמידים רבים נמשכים מאד למוזיקה. זו עובדה. הם בקיאים במוזיקה עכשווית, אוהבים לשיר ומתמצאים בעולם המוזיקה. מתקני המוזיקה שלנו מחברים בין כישרונות, קולות ויכולות. איזה כיף. יחד לתופף, להמציא מנגינות ומקצבים ביחד, לתקשר באמצעות פעולה חווייתית ומלאת יצירתיות סוחפת. גם בביתי ספר או בגני ילדים חצר מוזיקלית מגמשת ומאחדת בין הילדים. מתקני מוזיקה הופכים למוקד העניין בהפסקה, ומורים וגננות אף מנצלים אותה ללמידה מוכוונת בחוץ.

מוסדות בריאות

מתקני מוזיקה של פרקושן פליי מתאימים ובעלי ערך רב בבתי חולים, במוסדות פסיכיאטרים, במוסדות שיקום. קחו רגעים יקרים של שקט, של מיקוד בצלילים ובמנגינות כדי לתת מרגוע וחיוניות לגוף ולנפש. לשים בצד את הדאגה, לעסוק במשהו חיובי וקסום. מוזיקה היא שפה של בריאות, של רגש, של המרוממות רוח.

חופים

זהו מקום מפגש כל כך ישראלי, משפחתי, חברתי. מציעים לכם לפנק את הציבור ב- מתקני מוזיקה מדליקים מרחב הפתוח שלכם. הנדפייפ למשל הוא כלי ייחודי שניתן לתופף עליו עם …. כפכפכי החוף.
כיף לכפכף!!!
פשוט לנקות אותם בברזיה לנער, ולנגן.

כל החופים: ים התיכון, ים המלח, כנרת, ים סוף

עיריות

אדריכלי עיר, מנהלי שפ”ע, מתכננים הם קהל יעד, שעובד איתנו באופן פורה. יש התלהבות ויש הבנה לכך שתושבים מחפשים דברים חדשים במרחבים הפתוחים. מתקני המוזיקה שלנו מספקים להם הזדמנות נהדרת לבלות יותר בחיק הטבע, להתחבר על ילדיהם וחבריהם ולתת לעצמם זמן איכות מוזיקלי מקסים. נשמח למלא את הערים, המושבים, הקיבוצים ואת מרחבי המועצות בכלים העוצמתיים שלנו כדי לשדרג לתושבים את האינטראקציה והבילוי שלהם בחוץ ובמרחב הפתוח שלכם. מתקנימוזיקה של פרקושן פליי מהווים מוקד ל”עלייה לרגל” כי הם פשוט ממגנטים ומלכדים אנשים.

אדריכלי נוף

איזה כיף לעבוד עם קהל נפלא זה. אדריכלי הנוף קולטים מייד את הפוטנציאל, האיכות, העיצוב, הערך העכשווי והייחודי של מתקני מוזיקה של פרקושן פליי. אנו תמיד שמחים לשתף פעולה בתכניות של עיצוב גנים, שצ”פים, מרחבים ציבוריים של אדריכלי נוף.

נופש

כלי הנגינה שלנו מוסיפים למלונות ובתי נופש את הפן הוזיקלי שימגנט את הלקוחות אליכם. מתקני המוזיקה שלנו מתאימים למרחב הפתוח וגם למרחב הפנימי. מתקני המוזיקה שלנו לא רק נשמעים טוב, אלה גם העיצוב והיופי החיצוני מוסיפה עיצוב חדשני ומקסים לבתי נופש שלכם. האיכות, העיצוב, הערך העכשווי והייחודי של כלי המוזיקה שלנו מביאים חוויה מוזיקלית מקסימה ללקוחות שלכם. אנחנו מזמינים אתכם להתחבר וליצור יחד איתנו חצר מוזיקלית או פינה מוזיקלית (פנימי או חיצוני) בבתי הנופש שלכם באמצעות מתקני מוזיקה של פרקושן פליי. 

התייעצו עמנו על האפשרויות, נשמח לעזור לכם!

אפשר לפנות אלינו בפרקושן פליי – קסם ירוק גנים מוזיקליים דרך האתר, במייל  info@pecussionplay.co.il או בטל’ 0524432116

מתקני מוזיקה

סגירת תפריט